Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
xyz napisał:
prosze prawda o tvn .....http://www.youtube.com/watch?v=zD4MCzVJ5Rk&feature=mfu_in_order&list=UL
No proszę cię, puszczasz jakiegoś dekla i mówisz cały tvn...postaraj się lepiej, POTRAFISZ!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KAMIL WYGRAŁ!!! I TRAFIŁ DO LUDZI MŁODYCH JAK I STARSZYCH! MA WSPANIAŁY GŁOS I WIDAĆ ŻE KOCHA TO CO ROBI!! A MAGDA WZBUDZA LITOŚĆ TYM SWOIM PŁACZEM NA ZAWOŁANIE I WIDAĆ ŻE TO SIĘ SPRAWDZA. KLAUDIA KULAWIK WYGRAŁA 100TYS, MAGDA 300TYS, W NASTĘPNEJ EDYCJI(o ile będzie)MOŻEMY SIĘ SPODZIEWAĆ KOLEJNEGO DZIECKA KTÓRE URZEKNIE WSZYSTKICH SENTYMENTALNYMI UTWORAMI I "SZCZERYMI" ŁZAMI;/// KAMIL JESTEŚ NIESAMOWITY!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TVWidz napisał:
Popieram Skakiego, ktory napisal na Waszym Forum: Nie będę się rozpisywać ale to co zrobił TVN w MAM TALENT to wielkie OSZUSTWO i kpina z ludzi, oglądaliśmy ten program cały dzisiejszy dzień klatka po klatce, wszystko było ustawione, totalna kpina! Ta mała, trochę "cwaniara" (wymuszająca litość) grała zaskoczenie, mimo, że wszyscy na scenie wiedzieli, przed ogłoszeniem wyniku głosowania, kto wygra. Zachowanie Prokopa było bardzo niestosowne, nie dopuścił Bednarka nawet do słowa, gdy ten go o to poprosił, a podejrzewam, że chciał podziękować swoim fanom. Nie wierzę w taki wynik głosowania, sami wysłaliśmy 5 sms-ów na Kamila, wszyscy znajomi także na niego głosowali... TVN dla mnie i dla mojego otoczenia STRACIŁ WSZYSTKO, nigdy nie wyślemy już żadnego sms-a w żadnym głosowaniu bo to i tak, nie ma znaczenia... ROBIĄ, CO CHCĄ TO WIELKA NIESPRAWIEDLIWOŚĆ i ŻENADA. TVN skrzywdził największy talent - KAMILA BEDNARKA i jego fanów tym samym, to pewne - STRACIŁ NASZĄ OGLĄDALNOŚĆ I ZAUFANIE!!!
pier***isz jak potłuczony szkoda mi ciebie jesteś żałosny chociaż ośmiać się można hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesteście śmieszni żal mi was oczerniacie wszystkich po kolei a wy jacy jesteście co?? wygrała bo wygrała a wam gówno do tego a poza tym jakby ludzie nie chcieli to by nie głosowali na nią to chyba do nich miejcie pretensje a nie do tej dziewczynki bo chyba nie jest niczemu winna ze to właśnie na nią było najwiecej smsów. Jesteście smieszni chociaż pośmiać się z was można hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anka napisał:
NIE TWIERDZE ZE BYLA ZLA BO SPIEWALA POPRAWNIE ALE NP W POROWNANIU DO LISIECKIEGO KIEPSKO ZERKNIJCIE NA SONDAZE ONA 12% BEDNAREK 53% JAKOS PODEJRZANIE NADGONILA TA BRAKUJACE% ................
nadgonila? poprostu z tych 53% okolo 10 % wysalało sms natomiast na nia wysalało 50% procent z 12% i tyle w temacie osobiscie na nia glosowalem bo przez tego najaranego ilisieckiego odpadl gienek loska jestem zachwyconu ze wygrala
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahaha śmiać mi sie chce z tych wszystkich głupich nastolatek ktore zakochały sie przez ekran telewizora w bednarku,uszanujcie to ze wygrała ta mała z Niedrzwicy i przestancie pisac w necie tych swoich durnych wypocin bo udowadniacie tym tylko swoją głupote
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytam złe komentarze o Magdzie i zastanawiam się dlaczego ludzie są tacy złośliwi. To DZIECKO ma naprawdę talent i właśnie jej talent pozwala jej śpiewać to co zaśpiewała. Ma głos piękny i charakterystyczny. Taki głos pozwala artyście wyróżniać się wśród innych. Magda byłaś wspaniała i nie zważaj na zazdrosne komentarze. Życzę Ci z całego serca, abyś zawsze pozostała sobą i kochała własną rodzinę. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piter napisał:
mi agda sie w ogole nie podobala... wyuczone odpowiedzi, nie zawsze na odpowiedni temat, sztuczne usmiechy... i nie umie mowic po polsku... juz w pierwszym odcinku walnela ze chce pobudowac rodzicom dom..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piter napisał:
mi agda sie w ogole nie podobala... wyuczone odpowiedzi, nie zawsze na odpowiedni temat, sztuczne usmiechy... i nie umie mowic po polsku... juz w pierwszym odcinku walnela ze chce pobudowac rodzicom dom..
Jeśli uważasz, że ktoś nie zna polskiego, to zobacz jak wygląda twój (pisownia, gramatyka)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram Skakiego, ktory napisal na Waszym Forum: Nie będę się rozpisywać ale to co zrobił TVN w MAM TALENT to wielkie OSZUSTWO i kpina z ludzi, oglądaliśmy ten program cały dzisiejszy dzień klatka po klatce, wszystko było ustawione, totalna kpina! Ta mała, trochę "cwaniara" (wymuszająca litość) grała zaskoczenie, mimo, że wszyscy na scenie wiedzieli, przed ogłoszeniem wyniku głosowania, kto wygra. Zachowanie Prokopa było bardzo niestosowne, nie dopuścił Bednarka nawet do słowa, gdy ten go o to poprosił, a podejrzewam, że chciał podziękować swoim fanom. Nie wierzę w taki wynik głosowania, sami wysłaliśmy 5 sms-ów na Kamila, wszyscy znajomi także na niego głosowali... TVN dla mnie i dla mojego otoczenia STRACIŁ WSZYSTKO, nigdy nie wyślemy już żadnego sms-a w żadnym głosowaniu bo to i tak, nie ma znaczenia... ROBIĄ, CO CHCĄ TO WIELKA NIESPRAWIEDLIWOŚĆ i ŻENADA. TVN skrzywdził największy talent - KAMILA BEDNARKA i jego fanów tym samym, to pewne - STRACIŁ NASZĄ OGLĄDALNOŚĆ I ZAUFANIE!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MOZE TROCHE MNIEJ HAMSYWA WY HAMY JA NIE WIEM JAK TAK MOZNA PRZECIEZ SMI GŁOSOWALISCIE I MACIE PRETENSJE JESZCZE... I ZEJDZCIE Z RODZICOW BO ONI NIE SA WINNI....... deb***E WY ZL MI WAS POPROSTU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trochę pokory. Jeśli nie idziesz do wyborów nie narzekaj na polityków lub radnych. A jeśli już głosujesz to znaczy że ufasz w sprawiedliwe liczenie głosów. Podobnie ma się sprawa w głosowaniu „Mam talent” jeśli głosowałeś to znaczy uważasz że głosowanie jest uczciwe i nie podważaj wyników. A co się tyczy samego wyboru to nie ma co się dziwić gdyż tylko Magda Welc śpiewała po polsku i to w polskiej edycji programu a głosowali Polacy. Jak na razie znający angielski są w mniejszości. W tej edycji występowali obcokrajowcy a skoro tak to równie dobrze uczestnicy śpiewający po angielsku mogli startować w angielskiej edycji „Mam talent” i nikt nie broni Bednarkowi tam wystąpić Anglicy na pewno lepiej go zrozumieją i okaże się czy docenią, bo ja nie wiem o czym śpiewał i czy śpiewał poprawną angielszczyzną. Jestem bardzo ciekaw jak byś się czuł na miejscu tej dziewczynki czytając te komentarze mając świadomość, że wszystko było uczciwe. Ta młoda osoba nie ma jeszcze tak silnej psychik, aby zrozumieć bezwzględny i cyniczny świat dorosłych. A jeśli już podważasz uczciwość to bądź na tyle odważny i zgłoś sprawę do sądu bo chyba masz na to jakieś dowody – a jeśli nie to zamilcz i nie bądź taki odważny w swoich słowach będąc anonimowym internatom. Zanim napiszesz paszkwil zastanów się dobrze, mentalność pisania anonimów pozostała nam w spuściźnie po komunie i teraz tylko Urzędy Skarbowe skwapliwie z tego korzystają. Sam program „Mam talent” pomógł wszystkim uczestnikom gdyż sama promocja i wylansowanie jest czasem ważniejsze od głównej nagrody a wszyscy finaliści i nie tylko doskonale sobie poradzą w przyszłej karierze artystycznej, jeśli faktycznie mają talent.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie czego wy się czepiacie, jak już ktoś powiedział Kamil ma talent ale czy wy potraficie słuchać czy wy nie rozróżniacie głosu stylizowanego elektronicznie a głosu naturalnego nie słuchać patrząc (najczęściej kobiety) ale słuchać słuchając to jest talent uwierzcie mi ona naprawdę ma talent w sobie a nie wyuczony jak w przypadku Kamila, dlaczego on nie śpiewa po Polsku (a jeżeli już to dlaczego trzeba wywalić ścieżkę dźwiękową by móc zrozumieć słowa). Życzę wszystkim tego aby naprawdę nauczyli się słuchać i słyszeć a nie słuchać i widzieć , wiek nie ma tu nic do rzeczy a jeżeli już o to wam chodzi to wiedzcie ona jest wschodzącą gwiazdą, a on ma już utorowaną drogę do kariery jak sami niejednokrotnie to podkreślacie. Oby więcej takich możliwości dawano dzieciom które nie maja niestety środków i pleców na wybicie się z najczęściej zapomnianych miejscowości i biedy. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram Skakiego, ktory napisal na Waszym Forum: Nie będę się rozpisywać ale to co zrobił TVN w MAM TALENT to wielkie OSZUSTWO i kpina z ludzi, oglądaliśmy ten program cały dzisiejszy dzień klatka po klatce, wszystko było ustawione, totalna kpina! Ta mała, trochę "cwaniara" (wymuszająca litość) grała zaskoczenie, mimo, że wszyscy na scenie wiedzieli, przed ogłoszeniem wyniku głosowania, kto wygra. Zachowanie Prokopa było bardzo niestosowne, nie dopuścił Bednarka nawet do słowa, gdy ten go o to poprosił, a podejrzewam, że chciał podziękować swoim fanom. Nie wierzę w taki wynik głosowania, sami wysłaliśmy 5 sms-ów na Kamila, wszyscy znajomi także na niego głosowali... TVN dla mnie i dla mojego otoczenia STRACIŁ WSZYSTKO, nigdy nie wyślemy już żadnego sms-a w żadnym głosowaniu bo to i tak, nie ma znaczenia... ROBIĄ, CO CHCĄ TO WIELKA NIESPRAWIEDLIWOŚĆ i ŻENADA. TVN skrzywdził największy talent - KAMILA BEDNARKA i jego fanów tym samym, to pewne - STRACIŁ NASZĄ OGLĄDALNOŚĆ I ZAUFANIE!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sto procent racji !!! Może "Dziennik Wschodni" pójdzie śladem smsowego przekrętu... Pasuje wama czy nie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
magda do obory krowy doić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może reporterka(?) Antoń-Jucha pisząca żewnie o "sukcesie" ruszy śladem smsowej afery "Mam talent"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie czytam komentarzy, nie wierzę w oszustwa, jestem dumna z lubelskiego sukcesu. LUBELSKIEGO dużymi literami pisanego...Magda to zwyciężczyni programu, Kamil nie straci na udziale w MT, ale nasi, lubelscy tancerze ze Studia Tańca UDS pokazali, ze Lublin to miasto o którym powinno się mówić. Wygrali dla mnie istnienie na mapie Polski. A że marketing nie pozwolił im wygrać 300 tysięcy złotych ...to mało ważne. O nich własnie, my lublinianie powinniśmy głośno mówić z dumą!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest strona "Mam talent": http://mamtalent.plejada.pl/ekipa.html Zobaczcie wyniki sondy: Kto powinien wygrac?. Wynik Magdy Welc? 16%. Kamila Bednarka? 48% I wszystko jasne. Reszte zalatwily smsy, ktore nie dochodzily na tych, co nie pasowali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciężko mi się pisze o finale MT, bardzo zawiodłam się na gustach Polaków, nie uwłaczając Magdzie Welc, inni uczestnicy byli o niebo lepsi, dojrzalsi, z wizją kariery. Ona trochę fałszowała niestety, trzeba to przyznać...laik oczywiście tego nie zauważy, ale było to słychać i w występie półfinałowym i w finale. Ogólnie rzecz biorąc nie podobało mi się to wszystko, wybór zwyciężczyni, to, jak potraktowano Bednarka, który zajął drugie miejsce i jemu też należała się jakaś pochwała, cokolwiek. Jednak jakoś dziwnie o nim zapomniano i wywołano Sabinę do odebrania 100 tysięcy. Bardzo się rozczarowałam co do tego typu programów rozrywkowych, wierzyłam, że jakaś tam sprawiedliwość istnieje....Niestety jak zwykle nadzieja matką głupich. Gratulacje dla rodziców Magdy - pewnie sikają pod siebie ze szczęścia, pieniążki i willa czekają. Żałosna patologia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...